با تلویزیون سامسونگ 40 اینچ فول اچ دی دیگر نگران چاق خود نباشید

به طور کلی، هنگام خرید تلویزیون سامسونگ، در صورت امکان حالت تصویر پویا را در فروشگاه ارزیابی کنید، یعنی توانایی تلویزیون خریداری شده برای نمایش رنگ های زنده حتی با نورپردازی قوی اتاق.

 این نام تجاری برای حل این مشکل به خوبی کار می کند، اما می توانید مطمئن باشید که در برخی از مدل ها، رنگ های سفید و سایه های دیگر ممکن است کمی کمتر از نمایندگان سری جدید اشباع شوند.

اگرچه ما نسلی هستیم که تلویزیون سامسونگ 40 اینچ فول اچ دی را از دوران کودکی می‌شناسیم، مدل‌های جدید سامسونگ عناصر فنی بسیار پیچیده‌تری هستند که به سادگی توانایی‌های آن‌ها را به طور کامل آشکار نخواهید کرد.

 بدون اولین خواندن دستورالعمل… این کار باید قبل از اینکه حتی تصمیم بگیرید براکت را روی دیوار نصب کنید یا شروع به وصل کردن پاها به تلویزیون کنید انجام شود – باید اعتراف کنید که اگر یک تلویزیون گران قیمت به دلیل خطای صاحب مطمئن سقوط کند شرم آور است. . هنگام نصب تلویزیون روی پایه، ارزش برداشتن پایه رومیزی را دارد و همچنین باید بتوانید این کار را انجام دهید. در همین دستورالعمل ها نحوه اتصال منبع تغذیه، رمزگشا یا کامپیوتر و در صورت لزوم میکروفون که برای برقراری ارتباط از طریق برنامه های ارتباط تصویری مفید است، به تفصیل توضیح داده شده است.

اگر همچنان می توانید به طور مستقیم پایه را درک کنید و همچنین تلویزیون را روشن کنید، پس منطقی تر است که با دستورالعمل هایی که در دست دارید، قابلیت کنترل پنل را وارد کنید. ابتدا باید با تنظیمات رنگ بازی کنید تا پارامترهای تصویر نمایش داده شده با توصیه های سازنده و خواسته های شما مطابقت داشته باشد.پس از آن، باید حساب سیستم عامل خود را ایجاد کنید تا به فروشگاه برنامه دسترسی داشته باشید یا اگر قبلاً یک حساب دارید وارد سیستم شوید.

سپس می توانید نرم افزارهای مختلف جالبی را از اینترنت دانلود کنید که به لطف آنها یک تبلت مدرن با صفحه نمایش غول پیکر دریافت می کنید و می توانید از تلویزیون برای تماس های ویدیویی استفاده کنید، یوتیوب را تماشا کنید یا سیگنال IPTV را برای کانال های خارجی دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.