با دستگاه گریل گاستروبک گلخانه خود را مجهز کنید

در راهنمای بهترین دستگاه گریل گاستروبک ما، محصولات برندهایی مانند Weber، Traeger، Char-Broil، Z Grills، Everdure و Kamado Joe را تجزیه و تحلیل و آزمایش کرده‌ایم که مجموعه‌ای از طرح‌ها، اندازه‌ها و عملکردهای مختلف را پوشش می‌دهد تا مناسب هر مجموعه‌ای باشد.

اگر در بازی کباب‌پزی تازه وارد هستید، موارد کلیدی که باید در نظر بگیرید عبارتند از فضایی که در دسترس دارید و اندازه‌ی کباب‌پز مناسب‌تر است، نوع سوخت کباب‌پز انتخابی شما راهنمای ما برای بهترین گریل گاز اطلاعات بیشتری در این مورد دارد.

گریل

برای خرید یک کباب پز جدید تا تابستان منتظر نمانید، مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام می دهید و یکی از بهترین کباب پزها را با زمان کافی خریداری می کنید و زمانی که آنها آمدند بیشترین استفاده را از فروش ببرید!

Genesis II E-335 با فناوری هوشمند Weber ساخته شده است و حتی می تواند برای نظارت از راه دور با تلفن هوشمند شما جفت شود. 

با یک مشعل 9000 BTU sear zone و یک مشعل جانبی 12000 BTU، یک کباب پز قدرتمند است که تقریباً هر کاری را که می توانید انجام دهید انجام می دهد. 

جرقه زنی بی نهایت به این معنی بود که ما می توانستیم Genesis II E-335 را در کمترین زمان پخت و پز کنیم. 

فقط در 10 دقیقه آماده پخت بود و میله های طعم دهنده از جنس استیل ضد زنگ زاویه دار هستند که در هنگام کباب کردن، یک الگوی شبکه ای کلاسیک روی استیک ها و سبزیجات باقی می ماند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.