با ساعت bigotti زنانه از گوشی خود محافظت کنید

ساعت آنالوگ Timex Fria Mother of Pearl ساعتی مقاوم در برابر آب، براق و قابل اعتماد است.

این لنزهای مقاوم در برابر خش و قاب‌های بادوام را ترکیب می‌کند تا تایمکس شما را برای سال‌ها حفظ کند.

ساعت bigotti زنانه با دستبندهای قابل تنظیم استیل ضد زنگ یا بندهای چرمی با دقت دوخته شده در دسترس هستند و این ساعت با قاب های فولادی ضد زنگ برس خورده و آبکاری شده ساخته شده است.

علاوه بر این، انرژی آن توسط یک باتری نیز تامین می شود که سیگنال الکتریکی را از طریق یک قطعه کوارتز کریستالی ارسال می کند.

علاوه بر این، این ساعت دارای صفحه نمایش چند منظوره با ویژگی هایی مانند نمایش تاریخ، نمایش روزهای هفته و نمایش 24 ساعته است.

در نهایت، این ساعت تا عمق 30 متری در برابر آب مقاوم است، بنابراین شما برای هر ماجراجویی آماده خواهید بود.

یکی دیگر از ساعت‌های زنانه 4 ستاره، شیک و مد روز، ساعت زنانه تامی هیلفیگر آنالوگ رز گلد است. دارای صفحه گلدار دوست داشتنی و بند های منحصر به فرد با لهجه های رزگلد است.

این ساعت تا عمق 30 متری ضد آب است و در یک قاب طلایی جذاب برای ایمن نگه داشتن آن و بدون خش عرضه می شود. علاوه بر این، صفحه گرد از کوارتز نیرو می گیرد و ساعت را بسیار دقیق و ماندگار می کند.

ساعت TIMEX Analog یک ساعت زنانه قابل اعتماد، شیک و با طراحی ارگونومیک است. این با دستبندهای قابل تنظیم استیل ضد زنگ یا بندهای چرمی با دقت دوخته شده در دسترس است و با جعبه های فولادی ضد زنگ برس خورده و آبکاری شده ساخته شده است.

علاوه بر این، این ساعت دارای لنزهای ضد خش و قاب های بادوام است تا تایمکس شما را برای سال ها حفظ کند.

علاوه بر این، یک ساعت کوارتز نیز دارد که توسط باتری تغذیه می شود که سیگنال الکتریکی را از طریق یک قطعه کوارتز کریستالی ارسال می کند. در نهایت با حداقل 30 متر مواد ضد آب برای هر ماجراجویی آماده خواهید شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.