با شربت گیاهی آوی پکت دیگر نگران کچلی خود نباشید

اگر سرفه در پس زمینه بیماری های همزمان با ادم غشاهای مخاطی، یک جزء آلرژیک ایجاد می شود، از مجموعه ای از ریشه گل ختمی، سری، میوه های زغال اخته، دم اسب استفاده کنید.

اگر بیماری طولانی شد و سرفه برای مدت طولانی از بین نرفت، می توانید کلست بومرنگ و فیل پام را اضافه کنید.

شربت گیاهی آوی پکت اثبات شده بابونه، گل همیشه بهار، مادر-نامادری. مصرف شربت هنگام سرفه توصیه می شود. این در پس زمینه عفونی و سرماخوردگی رخ می دهد.

همچنین از شربت آب گیاه برای سرماخوردگی استفاده می شود. به عنوان مثال، برای ترمیم پس از سرماخوردگی، شربت از زالزالک و آب خولان دریایی کمک خواهد کرد.

در دوره نقاهت نیز از شربتی بر اساس مجموعه ریکاوری استفاده می شود که شامل گل رز، برگ توت، توت فرنگی، تمشک و زالزالک است. در فاصله زمانی بین حملات شدید سرفه، از مخلوط آب خاکستر کوهی، شاه توت، آلوئه ورا، آب ترب سیاه استفاده کنید.

اگر کودک دارای ایمنی ضعیف و بی اشتهایی باشد، ضعف ظاهر شود و خلق و خوی افسرده شود، علاوه بر شربت، گل رز نیز اضافه می شود. با تامین ویتامین بدن، این ویتامین درمانی قدرتمند باعث افزایش ایمنی و استقامت بدن می شود.

اگر سرفه در پس زمینه آنژین صدری یا یک بیماری التهابی جدی در پس زمینه تورم شدید گلو، بینی و گلو ظاهر شد، شربت قاصدک و رازک را به مجموعه اضافه کنید.

خیلی ساده در خانه تهیه می شود. برای پختن شربت پیاز، یک پیاز بزرگ را بردارید و روی یک رنده کوچک یا چرخ گوشت بمالید. کل مقدار دریافتی را در ظرف یک لیتری ریخته و تا بالا با آب جوشیده گرم پر کنید.

 5 قاشق غذاخوری عسل را به مخلوط اضافه کنید. استفاده از شهد گرده توصیه می شود. اما می توانید انواع مختلفی از عسل داشته باشید. اما کمتر فعال و کمتر موثر خواهد بود.

سپس روی آن را بپوشانید و حدود 2-3 روز در یک مکان تاریک قرار دهید. می توانید در حالت ایستاده از شربت استفاده کنید. مصرف یک قاشق غذاخوری 3-4 بار در روز توصیه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.