با کفش مردانه پاندورا در 7 روز به تناسب اندام عالی برسید

کفش‌های بومی وگان هستند، تجارت منصفانه هستند و همه چیز در مورد روشن نگه داشتن چیزها است ، به خصوص در فضای باز.

با اعتقاد به اینکه باید با حیوانات و انسان ها به طور مساوی و با احترام رفتار شود، از هیچ مو یا پوستی برای این کفش استفاده نمی شود.

تیم Native Shoes با کارخانه‌هایی در چین و ویتنام، چندین بار در سال از سایت بازدید می‌کند تا از دستمزد منصفانه، ساعات کاری ثابت و شرایط ایمن اطمینان حاصل کند.

بهترین قسمت؟ آنها کفش مردانه پاندورا را از طریق The Remix Project یا Zappos for Good بازیافت می کنند.

اکتبر، شاخه پوشاک مردانه برند اخلاقی Sézane، سبک پاریسی را شبیه به هیچ چیز دیگری تجسم می دهد.

از بروگ گرفته تا چوکا و صندل، هر جفت کفش به گونه ای طراحی شده است که در آزمون زمان مقاومت کند. همه مواد به طور مسئولانه تامین می شوند و 95 درصد تولید در آتلیه های اروپا باقی می ماند.

ما از طرفداران پر و پا قرص اسپادری های مدرن هستیم، کفش تابستانی عالی بدون توجه به آنچه آن را ست می کنید. Octobre به صورت ماهانه به سازمان ها بازپرداخت می کند.

FAIR به معنای برای همه حقوقش است، و این برند با اولویت دادن به تولید کفش اخلاقی و تجارت منصفانه، به این فلسفه عمل می کند.

این کفش های وگان زیبا در پرتغال و در شرایط کاری ایمن ساخته می شوند. بعلاوه، این برند از مواد پایدار، از جمله میکروفیبرهای بدون PVC، دارای گواهی OEKO-TEX و سازگار با محیط زیست استفاده می کند.

در مجموع، این کفش‌ها به همان اندازه که می‌آیند حواس‌پرت هستند – که باعث می‌شود ارزش قیمت آن‌ها را داشته باشند. برای هر مرد آگاه چیزی در FAIR وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.