تلویزیون سامسونگ 55 اینچ خمیده که اتمام ساعت کاری موزیک پخش می کند

تلویزیون های سامسونگ به طور کلی کیفیت تصویر بهتری نسبت به تلویزیون های ال سی دی LED با نور پس زمینه ال جی متوسط ​​دارند.

تلویزیون سامسونگ 55 اینچ خمیده معمولاً کمی روشن‌تر می‌شوند و کنتراست بهتری دارند، در حالی که تلویزیون‌های ال‌جی معمولاً زاویه دید بسیار وسیع‌تری دارند و ویژگی‌های هوشمند بهتری دارند.

در حالی که ال جی OLED های بیشتری دارد، سامسونگ اولین QD-OLED خود را منتشر کرد که رنگ های روشن تری نسبت به OLED های ال جی تولید می کند.

تلویزیون‌های سامسونگ معمولاً دارای ویژگی‌های بازی بیشتری نسبت به تلویزیون‌های سونی هستند، مانند پشتیبانی از VRR، و همچنین دارای مجموعه‌ای با تلویزیون‌های بیشتری هستند.

تلویزیون

در مقایسه، تلویزیون‌های سونی معمولاً کمی بهتر ساخته می‌شوند و عمدتاً ساختار فلزی دارند. آنها همچنین تمایل به دقت رنگ بهتری دارند، اما سامسونگ از این نظر عقب نیست.

تلویزیون های سامسونگ عملکردی مناسب برای اکثر خریداران ارائه می دهند، اما در مقایسه با برخی از برندهای رقیب نیز می توانند گران باشند.

آنها به طور کلی عملکرد بسیار خوبی دارند و جزو بهترین تلویزیون های موجود در بازار هستند، به خصوص اگر ویژگی های بازی را می خواهید.

با این حال، رقابت در حال حاضر در حال تشدید است، بنابراین به نظر نمی رسد تلویزیون های LED سامسونگ مانند گذشته ارزش زیادی داشته باشند، اما آنها همچنین یکی از اولین تلویزیون های QD-OLED موجود را عرضه کردند.

تمرکز سامسونگ در سال جاری عمدتاً بر روی بهبود نرم افزاری است که تلویزیون های هوشمند آن ها را تقویت می کند و عمدتاً در بسیاری از خط تولید خود پیشرفت های تدریجی داشته است.

استثنای آشکار S95B جدید آنها است که اولین صفحه نمایش OLED نقطه کوانتومی آنها (QD-OLED) است که از پنل های OLED آبی ترکیب شده با فیلترهای رنگی نقاط کوانتومی برای دستیابی به تصویر روشن تر و رنگ های دقیق تر استفاده می کند.

بازی امسال یک اولویت قطعی برای سامسونگ است، زیرا اکثر مدل‌های پریمیوم دارای ویژگی‌های جدید بازی هستند، از جمله Gaming Hub کاملاً جدید، نرخ تجدید 144 هرتز و پهنای باند HDMI 2.1 در هر چهار پورت.

آنها همچنین تلویزیون‌های سبک زندگی خود، از جمله Frame، Serif، و Sero را به‌روزرسانی کرده‌اند. اکنون هر سه مدل دارای روکش مات برای کاهش تابش خیره کننده هستند و گزینه‌های نصب جدیدی برای قاب وجود دارد، از جمله پایه باریک چرخشی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.