جنبه های ضروری روز ماندن علوم افرادی بسیار پرمشغله

به سختی نیازی به گفتن نیست که معلمان علوم افرادی بسیار پرمشغله هستند که از آنها خواسته می شود کارهای زیادی انجام دهند. یکی از جنبه های ضروری این شغل، به روز ماندن با دانش موضوعی و آخرین روش های تدریس در بهترین عمل است.

اینها به قدری مهم هستند که در استاندارد توسعه حرفه ای معلمان در انگلستان به شدت بر آنها تأکید شده است. شیره خرمای سنتی آنها همچنین در چرخه به روز رسانی حرفه ای برای معلمان اسکاتلندی نوشته شده اند. با این حال، معمولاً به معلمان زمان کمی برای انجام این کار داده می شود.

بنابراین، چه روش هایی وجود دارد که معلمان می توانند به روز بمانند و برخی از آنها موثرتر از دیگران هستند؟

مدارس می توانند و باید نقش محوری در تامین منابع و حمایت های مورد نیاز ایفا کنند. شیره خرما پاستوریزه یک معلم پیشرو خوب تدریس و یادگیری می تواند دستور کار را تنظیم کند و ریتم و حرکت لازم را ایجاد کند.

خرما زاهدی خشک شده انتخاب فعالیت‌های مناسب برای آموزش درون مدرسه‌ای و مدیریت تحقیقات و مقالات برای انتشار گسترده‌تر بسیار مهم است. گفت‌وگوی مستمر در مدرسه می‌تواند از طریق جلسات کوتاه زمان ناهار برای بحث در مورد یک ایده برای مثال، یا راه‌اندازی یک گروه مطالعه برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات جاری ایجاد شود.

نکته کلیدی در اینجا این است که این تدارک منظم و کم ریسک باشد.

خرما مضافتی بم ایجاد فضایی که در آن افراد آزاد باشند تا آزمایش کنند و احساس نکنند مورد قضاوت قرار می گیرند. تدارکات کل مدرسه عموماً بیشتر به روش های تدریس اختصاص دارد تا دانش موضوعی.

با این حال، جلسات دپارتمان باید زمانی را به بحث در مورد مسائل مربوط به علم بیشتر اختصاص دهند و نه فقط مدیر بخش

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. داشتن یک زندگی شاد تنها با دانستن یک نکته مهم که از آن غافلیم
    2. ماجرای عجیب عروس فراری که بعد از 8 ماه به خانه داماد بازگشت
    3. اطلاع از شرایط وخیم آموزش دهنده تمساح در باغ وحش!!
    4. انجام تمامی پروژه های دانشگاه در کمترین زمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.