جوراب مردانه نانو عطری که می تواند از سکته قلبی جلوگیری کند

وقتی هوا سرد است می‌توانید چند لایه جوراب بپوشید، اما در مقایسه با پوشیدن یک جفت ضخیم، مزایا و معایبی دارد. یک قطعه ضخیم چروک نمی شود.

اما پوشیدن لایه ها ممکن است تا حدی چروک شود و به پاهای شما فشار بیاورد. جوراب داخل آن بسیار آسان است که خیس می شود، بنابراین در واقع می تواند هدایت حرارتی را افزایش دهد.

جوراب مردانه نانو عطری  در تمام طول سال پوشیده می شوند، اما در تابستان مراقب باشید زیرا بسیار گرم است.

طی آزمایشی در مورد پوشیدن جوراب در تابستان، زمانی که دمای بیرون 33-34 درجه و رطوبت 66 درصد بود، دمای داخل جوراب 35 درجه و رطوبت 88 درصد بود.

در نتیجه اندازه گیری حس، طرفی که جوراب نپوشیده بود به وضوح حساس نبود و ماهیچه ها سفت بودند.

بنابراین، پوشیدن جوراب ساق بلند هنگام اقامت طولانی مدت در یک دفتر کار با تهویه مطبوع موثر است. هنگام نشستن طولانی مدت، از زانوبند استفاده کنید یا لایه‌های لباس بپوشید تا دمای بدن را تنظیم کنید.

به طور کلی، محتوای پنبه‌ای بیش از ۷۵ درصد جوراب‌ها می‌تواند جوراب نخی خالص باشد و محتوای پنبه‌ای ۸۵ درصد جوراب‌ها، جوراب‌های نخی بسیار مرغوب است.

علاوه بر جوراب های نخی، الیاف کاربردی نیز باید اضافه شود تا خاصیت ارتجاعی، کشسانی و راحتی حفظ شود. مزایای جوراب نخی چیست؟ آیا جوراب های نخی خوشبو کننده هستند؟ چگونه جوراب های نخی را بشوییم؟ در زیر دانش جوراب نخی زیر را خواهید فهمید.

جوراب‌های نخی خالص عرق را جذب می‌کنند و قابلیت تنفس دارند و آن‌ها را نرم و راحت می‌کند. خاصیت عرق‌گیری جوراب‌های نخی خالص باعث می‌شود در هر موقعیتی احساس خشکی و راحتی داشته باشید

. پوشیدن جوراب‌های نخی که بو نمی‌دهند و مرطوب نیستند، بدون شک گزینه‌ای عالی برای کسانی است که مستعد عرق کردن هستند.

اگر جوراب ها از الیاف شیمیایی مانند الیاف پلی استر یا اکریلیک ساخته شده باشند، مانند جوراب های نخی خالص به نظر می رسند، اما هنگام پوشیدن روی پاها، لغزنده، بدبو و گرفتگی دارند و همچنین تناسب و راحتی ضعیفی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.