خرید پارچه حریر ارزان و با کیفیت

لزوما پارچه های گران دلیل بر داشتن کیفیت بالا نمی باشد،شما می توانید پارچه های حریر با کیفیت را با قیمتی ارزان نیز خرید کنید.

لزوما پارچه های گران دلیل بر داشتن کیفیت بالا نمی باشد،شما می توانید پارچه های حریر با کیفیت را با قیمتی ارزان نیز خرید کنید.لزوما پارچه های گران دلیل بر داشتن کیفیت بالا نمی باشد،شما می توانید پارچه های حریر با کیفیت را با قیمتی ارزان نیز خرید کنید.

خرید انواع پارچه های حریر

با توجه به افزایش کسب و کارها در فضای مجازی فروش انواع پارچه حریر در سایت های آنلاین فروش باب شده است.
این سایت ها پارچه حوله ای را به صورت طاقه ای یا عمده به دست مشتریان و مصرف کنندگان می رسانند.
افراد با خرید از این مراکز فروش آنلاین می توانند از کیفیت مرغوب اطمینان حاصل کنند.
همچنین این مراکز پخش چون از تولیدکنندگان یا واردکنندگان منشا میگیرد مشتری در واقع خرید خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمتی متناسب با کیفیت تهیه می کند.

خرید انواع پارچه های حریر

انواع پارچه حریر موجود در بازار

• پارچه حریر پرده ای:این پارچه طرافت و لطافت خاصی دارد که فضای دلنشینی در منزل ایجاد می کند.البته برای استفاده در مناطقی که در معرض نور مستقیم می باشد مناسب نیست و باید از آستر برای تنظیم نور خورشید در منزل استفاده کنید.

• پارچه پیراهنی حریر:پارچه های پیراهنی مردانه معمولا با عرض۵/۱ و وزن های ۱۷۵تا۲۰۰گرم تولید می سوند و در رنگبندی های مختلف عرضه می شود.

از انواع دیگر پارچه مبلی می توان به نمونه ی معروف آن یعنی تنرون اشاره کرد که از کیفیت بسیار بالایی نسبت به رقبای خود برخوردار می باشند.

• پارچه حریر لباسی زنانه:این مدل در واقع همان پارچه جین ساده می باشد که اغلب خانم برای دوخت انواع لباس های مجلسی یا محلی از آن استفاده می کنند.
این پارچه ها گاهی با استفاده از منجق و سنگ و نگین های تزیینی از حالت ساده خارج شده و ارزش دو جندانی پیدا می کند.
برای مثال لباس های محلی کردی را از دوخت این پارچه تهیه می کنند.

• پارچه حریر سیلک:پارچه ی سیلک که در ماطق غربی نیز به نام ساریکا شناخته می شود دارای جنس لطیف،لخت و سبک می باشد و مناسب برای دوخت انواع لباس زنانه و مجلسی استفاده می شود.

• پارچه کرپ حریر:این نوع پارچه نیز بسیار پرطرفدار و مورد مصرف برای لباس هایی همچون مانتو،شلوار و… است وازکیفیت خیلی خوب وباقیمتی نسبتا ارزان دربازار ارائه می شود

• پارچه ساتن حریر:اگر در دوخت لباس مجلسی بسیار وسواس به خرج می دهید ودوست دارید در مراسمات بهترین لباس از ان شما باشد،ساتن حریر می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

انواع پارچه حریر موجود در بازار انواع پارچه حریر موجود در بازار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.