درگیری شیر و آهوی نر در خیابان

شیر و آهوی نری در خیابان با هم درگیر شدند و همه ی مسافرت از دیدن این صحنه حیرت زده شدند.

شومیز زنانه بلند حریر

انواع شومیز زنانه بلند حریر و پیراهن های زنانه حریر و گلدار، خواص، کاربرد ها،  قیمت خرید این محصول و مصارف آن بپردازیم. به پیراهن های خنک، راحت و نسبتا بلند زنانه شومیز می گویند که در مکان های مختلفی به کار می رود.

شومیز ها همان پیراهن های مردانه ای هستند که جلوی آن ها دکمه می خورد و تن خور بسیار آزاد و راحتی دارند. تاریخچه این گونه از لباس های زنانه به کشور فرانسه برمی گردد که در لغت فرانسوی به آن Chemise می گویند و شامل طیف گسترده ای از پیراهن های زنانه آستین بلند و آستین کوتاه، دکه دار یا جلو بسته، بلند یا کوتاه و یا حتی ژاکت های زمستانه می شوند.

درگیری

پارچه حریر

در کشور بزرگ ایران تولید انبوه پارچه حریر در کارخانه های پارچه بافی و با دستگاه های مدرن است و سپس هر طاقه پارچه حریر در متراژ استاندارد بسته بندی و با تناسب قیمت خرید و فروش در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.

پارچه حریر

حوله تن پوش ترک

یکی از مسائل بسیار مهم که باید موقع خرید حوله تن پوش ترک به آن توجه شود جنس حوله است. زمانی که شما برای خرید این حوله ها به انواع فروشگاه ها سر می زنید آن را در جنس های متفاوتی که شامل حوله های تک پوش پنبه ای و حوله های تن پوشی با جنس پلی استر و پشم یافت می کنید.

حوله

پیراهن مجلسی زنانه

مدل پیراهن مجلسی زنانه بسیار متنوع است این پیراهن ها ممکن است به صورت کوتاه یا بلند باشند همچنین طراحی آن ها بسیار متنوع است و مدل های مختلفی دارند که افراد با انواع سلایق می توانند آن ها را انتخاب کرد و خریداری نمایند یقه پیراهن ممکن است با انواع مدل ها و به صورت باز یا بسته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.