رب گوجه فرنگی 10 کیلویی طلیعه درمان نازایی شد

گوجه فرنگی برای تولید رب گوجه فرنگی 10 کیلویی طلیعه باید رسیده، سالم، بزرگ، با پوست نازک، بافت صاف و رنگ قرمز تیره باشد. گوجه فرنگی باید به سطح 40 درجه درجه بندی شود. پس از تایید بارگیری توسط واحد کنترل کیفیت، گوجه فرنگی ها برای شستشوی اولیه به مخازن شستشو منتقل می شوند تا هنگام برداشت گوجه فرنگی در مزارع، خاک از ضایعاتی که وارد دستگاه شده است جدا شود.

این شستشوی اول از انتقال گرد و غبار، سنگ، حشرات و میکروارگانیسم هایی مانند قارچ، باکتری، ویروس، جوندگان و غیره جلوگیری می کند. برای خط تولید شستشوی اولیه گوجه فرنگی پس از اولین شستشو، گوجه فرنگی ها از طریق تسمه نقاله از مخزن شستشو به دستگاه سورت منتقل می شوند و روی تسمه سورت پخش می شوند.

دستگاه سورت شامل دو تسمه به هم پیوسته است که شامل تسمه سورتینگ کمربند چک و تسمه شستشو می باشد. کارگران گوجه سبز، گوجه فرنگی پوسیده، گوجه فرنگی پوسیده، شاخه و برگ و همچنین گوجه فرنگی خشک شده و ضایعات روی نوار نقاله را از گوجه فرنگی سالم جدا می کنند.

رب

پس از جدا شدن به یک میله شستشو که شامل یک سری غلتک برای شستشوی نهایی است منتقل می شود و به لطف فشار بالای آب تولید شده توسط نازل کاملا شسته می شود. جدا نکردن گوجه سبز خشک شده باعث می شود رب گوجه فرنگی ناخوشایند و خشک به نظر برسد.

علاوه بر این، گوجه فرنگی های آسیب دیده، کپک زده و کپک زده باعث بالا آمدن هوارد روشی برای اندازه گیری میزان کپک و سیاه دانه در رب گوجه فرنگی، گوجه فرنگی های بازرسی شده وارد سنگ شکن می شود.

گوجه فرنگی به طور خودکار به سنگ شکن منتقل می شود. دستگاه خرد کن حاوی یک سری تیغه های ثابت و متحرک است که گوجه فرنگی ها را خرد کرده و به مرحله له شدن داغ می رساند. با خرد کردن گوجه‌فرنگی، بافت گوجه‌فرنگی بهتر گرم و نرم می‌شود، عملکرد صافی در فرآیند خشک‌کردن گوجه‌ها افزایش می‌یابد و مشکل گرفتگی آبکش در اثر کف کاهش می‌یابد.

گوجه فرنگی های ورقه شده برای نرم شدن بهتر، جداسازی بافت های گوجه فرنگی و افزایش کارایی در تولید آب گوجه فرنگی استفاده می شود. آنها باید مقدار مشخصی از گرما را ببینند. در این مرحله، دستگاه گرمایش مبدل حرارتی گرم می شود که شامل یک سری لوله های موازی است که آب گوجه فرنگی از طریق آنها به گردش در می آید و بخار به اطراف گرم می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.