روغن مایع سویا 16 کیلویی نازگل عامل اصلی یبوست شناخته شد

روشی برای استخراج روغن سویا با استفاده از سیال فوق بحرانی و روشی برای تولید توفو کم چرب با استفاده از محصول جانبی آن ارائه شده است.
روش تولید روغن مایع سویا 16 کیلویی نازگل توفو کم چرب طبق اختراع حاضر روشی برای تولید توفو با افزودن ماده منعقد کننده به شیر سویا و هم زدن است که در آن تولید شیر سویا عبارت است از  قرار دادن سویای خشک پودر شده در راکتوری که در دمای 35 درجه قرار دارد.
تا 80 درجه سانتیگراد انجام آب بندی راکتور، تزریق گاز دی اکسید کربن از طریق مجرای متصل به راکتور، و سپس تحت فشار قرار دادن راکتور تا فشار 80 تا 300 بار برای تبدیل گاز دی اکسید کربن به یک سیال فوق بحرانی.
 استخراج چربی با حفظ دما و فشار راکتور به مدت 6 تا 9 ساعت. باز و بسته کردن دریچه راکتور برای حذف سیال فوق بحرانی، جمع آوری دانه های بدون چربی، اضافه کردن آب و حرارت.
مشخصه آن این است که شامل مرحله فشردن محصول به دست آمده برای جداسازی شیر سویا و اوکارا، تولید توفوی کم‌چرب است که حاوی کمتر از ۲ درصد وزنی چربی نسبت به وزن توفو است و در عین حال حداکثر محتوای فعال را حفظ می‌کند. از آنجایی که می توان آن را انجام داد، این مزیت را دارد که مطابق با روند اخیر بهزیستی است.
اختراع حاضر به روشی برای استخراج روغن سویا و روشی برای تولید توفو کم چرب با استفاده از محصول جانبی آن و به ویژه به روشی برای استخراج روغن سویا از سویا با استفاده از سیال فوق بحرانی و سپس ساخت کم‌چرب مربوط می‌شود.
توفو با استفاده از محصول جانبی فن آوری چربی زدایی برای استخراج روغن از دانه های سویا به طور کلی تا زمانی که حدود 4 تا 8 درصد از محتوای روغن بر حسب وزن باقی بماند، از طریق عملیات مکانیکی (پرس کردن) و استخراج با حلال با استفاده از هگزان، چربی زدایی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.