ساعت مچی مردانه ای که موجب افزایش هوش می شود

چرخ تعادل با سرعت ثابتی به سمت عقب و جلو نوسان می کند. هنگامی که توسط مکانیزمی به نام فرار رها می شود، چرخ ها با هر چرخش چرخ تعادل مقدار کمی به سمت جلو حرکت می کنند.

این «تیک» است و این چیزی است که عقربه‌های ساعت مچی مردانه را به جلو می‌برد. البته این طراحی باورنکردنی به این معنی است که ساعت مکانیکی به سیم پیچی روزانه نیاز دارد.

برای پیچیدن آن، باید آن را بردارید و پیچ آن را باز کنید، سپس تاج را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا زمانی که احساس مقاومت کنید.

ساعت مچی مردانه

سیم پیچ  باید به احساس مقاومت روی ساقه سیم پیچ تکیه کنید تا بفهمید چه زمانی فنر اصلی پر است. ممکن است اگر ساعت را شخم بزنید و بیش از حد باد کنید، آن را بشکنید.

بنابراین در حالی که شیفته جدیدترین پیشنهاد نتفلیکس هستید، این کار را انجام ندهید. تنظیم زمان شامل بیرون کشیدن تاج تا جایی که از پایه ساعت می رود است.

این باعث می شود که دست دوم متوقف شود، بنابراین می توانید زمان را به طور دقیق تنظیم کنید. موتور یک ساعت مکانیکی می تواند شامل حدود 200 قطعه ریز متحرک باشد.

تنها اشکال این است که متغیرهای موجود در این مجموعه وسیع از قطعات و قطعات به این معنی است که ساعت مکانیکی هرگز نمی تواند 100٪ دقیق باشد.

آنها زمان را در محدوده تحمل خاصی نگه می دارند حداکثر ثانیه ای که ساعت در روز به دست می آورد یا از دست می دهد. برای دریافت گواهینامه کرنومتر COSC، حرکت باید در عرض 4- تا 6+ ثانیه انجام شود.

به طور گسترده توافق شده است که بهترین ساعت‌ها با حرکات مکانیکی، ساعت‌های سوئیسی هستند و پس از ژاپنی‌ها.  کرم دولا کرم کاردستی ساعت. داشتن یکی قدردانی از عملکرد پیچیده همه آن چرخ دنده ها و فنرها است.
منحصر بفرد. Vintage یک ویژگی داغ است و بیشتر ساعت‌های کلکسیونی مکانیکی هستند. برخی از ساعت های مکانیکی دارای یک پنجره شفاف در پشت هستند که به شما امکان می دهد عملکرد دقیق آنها را در عمل مشاهده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.