سنگ مصنوعی کابینت هنگام مهمانی به رنگ طلایی در می آید

سنگ مهندسی از کوارتز، دومین ماده معدنی سخت پس از الماس ساخته شده است. بنابراین شباهت بیشتری به کوارتزیت دارد .

مواد اولیه را مخلوط کرده و صاف می کنند تا صفحه ای تشکیل شود که سپس با اعمال فشار و حرارت بالا سفت می شود.

مشابه سنگ، طبیعی است، تقریباً هیچ حفره ای ندارد و خواص فیزیکی کلی آن، مانند استحکام و جذب آب، از سنگ طبیعی پیشی می گیرد. از آنجایی که بیشتر آن از مواد معدنی تشکیل شده است، وزن آن بیشتر از سنگ است.

هیچ تفاوتی وجود ندارد این روزها به عنوان جایگزینی برای سنگ مصنوعی کابینت برای سینک و رومیزی آشپزخانه استفاده می شود و به عنوان کفپوش مرغوب در فضاهای تجاری استفاده می شود.

سنگ کابینت

مواد تکمیل داخلی و خارجی برای تکمیل یک طراحی زیبا و در عین حال محافظت از ساختار یک ساختمان ضروری هستند. مواد تکمیلی که شخصیت‌های متفاوتی را نشان می‌دهند در محصولات مختلفی از چوب و سنگ فرآوری شده از مواد طبیعی گرفته تا پلاستیک‌های شیمیایی موجود هستند.
البته، قیمت ها و کیفیت بسیار متفاوت است، بنابراین برای انتخاب مواد تکمیلی که متناسب با هدف و بودجه طراحی شما باشد، به خرد نیاز دارید.
پس سنگ مرمر مصنوعی چطور؟ می توانید فضای داخلی را با قیمتی کمتر از سنگ طبیعی به زیبایی تزئین کنید.

در واقع، سنگ مرمر یک ماده گران قیمت است زیرا جمع آوری، حمل و نقل و پردازش آن دشوار است. در ضمن اگر فضای بزرگی با سنگ مرمر تزیین شود به نسبت متراژ قیمت آن افزایش می یابد.

در این صورت سنگ مرمر مصنوعی می تواند جایگزین مناسبی باشد. بیشتر سنگ مرمر مصنوعی از مخلوط کردن رزین اکریلیک یا پلی استر با غبار سنگ (غبار سنگ) یا سایر مواد معدنی ساخته می شود.

با تشکر از این، برای جهت دهی بافت سنگ طبیعی خوب است. بنابراین، این مقاله شما را با ماهیت و ویژگی های سنگ مرمر مصنوعی راهنمایی می کند و جذابیت ها و نمونه های کاربردی آن را معرفی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.