سوسیس و کالباس خانگی که برای کبد بسیار مفید است

در واقع، نام سوسیس شامل محصولاتی است که کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند.

مطمئناً سوسیس و کالباس خانگی گوشت گاو وجود دارد که نسبتاً چرب است و در هر صورت اصلاً به دلیل محتوای چربی و کالری آن برای رژیم غذایی مناسب نیست و همچنین سوسیس‌های چرب کمتری مانند سوسیس مرغ وجود دارد.

بنابراین، گفتمانی که به زودی به آن خواهیم پرداخت، ناگزیر باید تلاش کند تا به این سؤال از کلی ترین دیدگاه ممکن بپردازد.

با این حال، یک حقیقت وجود دارد در سوسیس و کالباس، اغلب صرف نظر از میزان چربی موجود در آن، کالری بیش از آنچه که برای رژیم غذایی قابل قبول است وجود دارد.

آنها از 400 تا 500 کالری برای سوسیس های گوشت گاو با محتوای چربی استاندارد، تا 300 تا 350 برای سوسیس های مرغ متغیر هستند، مقداری که هنوز بسیار زیاد است، به خصوص در مقایسه با سایر فرآورده های مبتنی بر گوشت.

آنها همچنین ممکن است خوشمزه باشند، شکی نیست، اما متأسفانه سوسیس‌ها  غذایی کالری زیادی دارند که نمی‌توان در هر نوع رژیم غذایی، از جمله آنهایی که حداقل از نظر کالری راحت‌تر هستند، شهروندی داشته باشند.

حتی ترکیب غذایی بسیار عالی آنها نیز اغلب چیزی را به دلخواه می‌گذارد. در واقع، سوسیس و کالباس اغلب از ضایعات فرآوری گوشت شروع می شود.

این یک مشکل کم اهمیت نیست، که باید قبل از گنجاندن آنها در برنامه غذایی ما به درستی مورد توجه قرار گیرد. به طور واضح، سوسیس و کالباس محصولی است که احتمالاً هنگام رژیم گرفتن و حتی زمانی که رژیم نداریم باید دور انداخته شود.

با کربوهیدرات های بسیار کمی، سوسیس می تواند در بسیاری از وعده های غذایی و میان وعده های رژیم غذایی کم کربوهیدرات قرار گیرد.

علاوه بر انتخاب انواع کم چرب سوسیس، می توانید با خوردن سوسیس همراه با غذاهای غنی از مواد مغذی، سلامت و کاهش وزن را به همراه داشته باشید.

سوسیس را در صبحانه با تخم مرغ و سبزیجاتی مانند اسفناج و قارچ بخورید. برای میان وعده، تکه های سوسیس را با مکعب های پنیر سبک بخورید. برای شام سوسیس همراه با سالاد سبز میل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.