ظریف بودن پارچه حریر

احتمالاً می دانید نیمه حریر یعنی چه. اما آیا شما همچنین می دانید چرا این کار را انجام می دهد؟ اگر چنین است، از چند خط جلوتر بگذرید. و اگر نه …. اصطلاح نیمه حریر از زمانی می آید که یک ماده نساجی از نظر نرمی، درخشش و استحکام از همه مواد دیگر بسیار پیشی گرفت.پارچه صاف براق از چین یک کالای لوکس بود. ارزش آن مدت‌هاست که ارزش طلا را داشته است. پوشیدن آن نشانه رتبه و ثروت بود.

زیرا فقط برای کسانی بود که توانایی مالی داشتند – پادشاهان و خانواده های آنها، درباریان، اشراف، به استثنای بازرگانان. فقط آنها لباس «مخمل و » داشتند. برای بقیه، تا زمانی که روی چوب دستی راه نمی‌رفتند، 50/50 نوع آن وجود داشت – 50 درصد حریر ، 50 درصد پنبه یا پنبه. پارچه کرپ مازراتی سبز نیمه که در میان کسانی که می خواستند به طبقه بالا تعلق داشته باشند، به ویژه در قرن 19 محبوبیت داشت. در میان آنها دختران آسان، کوکوت ها، امروز می توان گفت: فاحشه ها. به همین دلیل است که مردم نیمه که بیش از آنکه تجسم وجود داشته باشند، ظاهرشان را تظاهر می کردند، پشت درهای بسته فحش می دادند  شهرت حریر تا به امروز تغییر نکرده است. او مثل همیشه عالی است را می توان تا حدود 15 درصد بدون پاره شدن کشید. وقتی گرم است خنک می شود و وقتی سرد است گرم می شود. می تواند تا 30 درصد وزن خود را بدون احساس خیس شدن رطوبت جذب کند. سطح آن ضد کثیفی و غیر حساس به بو است. در برابر چین و چروک مقاوم است، به سرعت خشک می شود و هنگام رنگ شدن، رنگ های درخشانی ایجاد می کند. براق و عمدتاً صاف است.

پارچه کرپ مازراتی

در جایی که با پوست تماس پیدا می کند می تواند خواص خود را به بهترین نحو نشان دهد. و این علاوه بر پارچه خنک تابستانی برای مانتو و ملحفه و هر چیزی که با شب همراه است، مخصوصاً با لباس زیر است. شورت، سوتین، جوراب ساق بلند، آویز یا شلوار حریر از بهترین چیزهایی هستند که یک زن می تواند زیر آن بپوشد.

علاوه بر ویژگی های فیبر، بیش از همه شهرت آن و تلاشی است که برای به دست آوردن آن انجام می شود – و منحصر به فرد است.

حریر تنها فیبر بی پایانی است که در طبیعت وجود دارد، به اصطلاح یک رشته است. این پروانه از پیله لارو پروانه حریر ، همچنین به عنوان پروانه توت، پروانه ای  که عمدتاً بومی چین است و از پروانه حریر وحشی اهلی شده است، به دست می آید. از آنجایی که لاروهای  منحصراً از برگ درخت توت تغذیه می کنند، به آن توت نیز می گویند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.