فروش عمده پارچه حریر

حریر توت نام خود را از ترجیحات غذایی کرم‌های گرفته است که ترجیح می‌دهند برگ‌های درخت توت را نیش بزنند. با این حال، کرم های حریر دیگر، مانند پروانه بلوط ژاپنی، برگ های بلوط را ترجیح می دهند. تولیدی آنها توسه نام دارد. هنگام برداشت این نوع ، پیله های ریخته شده پروانه های وحشی از تخم بیرون آمده جمع آوری و پردازش می شود. نخ های به دست آمده صافی یکنواخت نخ های توت را ندارد، اما همچنان پارچه ای ظریف و غنی را ایجاد می کند.

در مرحله آخر سفید شده و نخ های به صورت چندتایی به هم می پیچند. بسته به روش، نخ‌های پود و تار ایجاد می‌شود که معمولاً به شکل نوعی پارچه  ساتن و تافته پردازش می‌شوند.

خرید آنلاین پارچه حریر فویل رنگ 6 گلبهی با بهترین قیمت - پارچه نگار
اولین ذکرهای شناخته شده از به تمدن باستان سند در امتداد شبه قاره شمال غربی هند، در حدود 2800 تا 1800 قبل از میلاد برمی گردد. قبل از میلاد، بازگشت. با این حال، چین باستان به عنوان شناخته شده ترین منبع منسوجات خوب، خود را در حافظه جهان ثبت کرده است.

در عمیق ترین قرون وسطی، خارج کردن کاترپیلارها یا تخم های آنها به خارج از کشور با مجازات اعدام در چین ممنوع بود. جاده که تا به امروز چین را به اروپا متصل می کند، نام خود را از مبدأ خود به عنوان مسیری انحصاری برای رسیدن به سایر نقاط جهان گرفته است. انحصار پارچه مازراتی گلدار و حریر چین در حدود سال 555 شکسته شد، زمانی که دو راهب ایرانی موفق شدند مقداری تخم مرغ را به قسطنطنیه قاچاق کنند. هنر تولید از بیزانس از طریق یونان و اسپانیا به کل منطقه مدیترانه گسترش یافت. تا قرن شانزدهم، ایتالیا یکی از مراکز پیشرو تولید پارچه های بود. با این حال، کیفیت حریر  چینی برای مدت طولانی بی نظیر بود.

خرید و قیمت پارچه حریر اشکی آبی از غرفه پارچه سرای کوثر | باسلام

پارچه مانتویی تابستانه

در دوره رنگرزی ، یک انگلیسی اولین رنگ مصنوعی را در اواسط قرن نوزدهم ایجاد کرد که پایه فنی تعداد زیادی از کارخانه های رنگ سازی را گذاشت و در نتیجه به توسعه صنعت شیمیایی در اروپا کمک کرد.

حریر و پارچه کرپ مازراتی هیچ یک از جذابیت های خود را از دست نداده است و یک همراه کامل برای گرمای تابستان است. در لباس مورد علاقه خود شاداب بمانید و از لمس نرم و خنک لذت ببرید. بسیار زنانه است و مطمئناً برای شما جذاب خواهد بود. یک لباس تابستانی همیشه یک افزودنی عالی برای کمد لباس شماست – مانند لباس رنگارنگ لورا بیاجیوتی دونا. می توانید برای مشاهده از کیفیت و قیمت مناسب به سایت ما سر بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.