فوم برای مبل که ناسا در مریخ جا گذاشت

سکشنال‌ها و صندلی‌های فریم با نوع خاصی از بالشتک طراحی شده‌اند.

احساس این صندلی ها بیشتر حمایت کننده هستند و به طور خاص برای جذب فشار هنگام استراحت طراحی شده اند. این بدان معناست که به جای اینکه روی مبل خود بنشینید، روی آن خواهید نشست.

این فناوری مشابه بسیاری از فوم برای مبل است که در یک گزینه سفت برای کسانی که سطوح بالاتر پشتیبانی را ترجیح می‌دهند، وجود دارد، بنابراین اگر سطح متراکم‌تری می‌خواهید، سفت را انتخاب کنید.

فوم برای مبل

سطح راحتی متوسط
بین صندلی های مخملی و محکم و متوسط، تعادلی بین کانتور و تکیه گاه ایجاد می شود. سطح متوسط ​​که با بالشتکی ساخته شده است تا در هنگام نشستن کمی به شما کمک کند، سطح متوسط ​​شما را بیش از حد عمودی نگه نمی دارد.

اما همچنین به شما اجازه نمی دهد خیلی پایین بیایید. اگر چیزی می‌خواهید که کاملاً مجلل نیست اما کاملاً سفت نیست، با مدیوم بروید.

در صورت میزبانی زیاد، مدیوم نیز یک گزینه عالی است احساس “درست” باعث می شود هر مهمانی احساس کند در خانه است.

برای افرادی که تمایل کمتری دارند، برخی از صندلی ها دارای بالشتک مخملی هستند. در یک مبل مخملی، صندلی راحتی، سکشنال، صندلی عشق یا دیگر اثاثه یا لوازم داخلی، ترکیب بالشتک طوری طراحی شده است.

به شما امکان می دهد تا به طرز مجللی در صندلی خود فرو بروید. اگر می‌خواهید به طور کامل در یک ابر کامل از حالت فشرده خارج شوید، با پلاس همراه باشید.

رایج ترین نوع پر کردن مبل. انواع آن شامل مموری فوم، فوم با چگالی بالا و فوم با چگالی کم است.

روکش داکرون یک روکش پلی استری است که در اطراف بالشتک فوم قرار می گیرد. برای پر کردن شکاف های شل بین بالشتک فوم و روکش پارچه ای صندلی استفاده می شود. 

همچنین به عنوان یک بافر عمل می کند تا از نازک شدن و فرسودگی پارچه روکش صندلی جلوگیری کند.

یک هسته فومی که در پرها پیچیده شده است، بسته بندی پر همچنین به نام “پوشش پایین” نیز نامیده می شود به ایجاد بالشتکی کمک می کند که هم پرزدار و هم حمایت کننده باشد.

قبل از خرید مبل، به یاد داشته باشید که ترجیحات اندازه، بودجه و کیفیت خود را در نظر بگیرید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.