لامپ شمعی کملیون علت شیوع اختلال بویایی شناخته شد

لامپ ها اغلب نادیده گرفته شده اند. آنها زندگی ما را به صورت مجازی و همچنین خانه شما را به معنای واقعی کلمه روشن می کنند.

 برخی از این گونه ها برای افزودن نوعی فضای خاص به خانه و ایجاد فضایی پر جنب و جوش استفاده می شود. برخی از آنها آن را ملایم نگه می دارند در حالی که برخی دیگر مانند لوستر بسیار بزرگتر هستند و برای عملکرد استفاده می شوند.

از نظر فنی لامپ شمعی کملیون وسیله ای هستند که نور را از خود خارج می کنند. برخی از آنها با یک لامپ برق همراه با یک سایه یا روکش همراه هستند.

انواع معمولی دارای فتیله ای با گاز سوزان یا مانتویی با سایه شیشه ای هستند. در اینجا یک طبقه بندی ساده وجود دارد.از نظر فنی، لامپ ها منبع روشنایی هستند.

لامپ شمعی کملیون

آنها منطقه را روشن می کنند و در نتیجه فضا را روشن تر نشان می دهند. برخی از آنها برای اهداف تزئینی استفاده می شوند. مواردی که در رستوران های شیک استفاده می شود با رستوران های روزمره متفاوت است.

اهمیت دیگر نور در ایجاد یک پرتو قابل تنظیم برای چشم است. برخی از چراغ‌هایی که طراحی شده‌اند، بر ایجاد نور ملایم و در عین حال راحت تمرکز می‌کنند که محیط مطالعه یا کار خوبی را فراهم می‌کند.

آیا می دانستید که نورپردازی انواع مختلفی دارد؟ ما از نفت سفید و چراغ نفتی دور آمده ایم. اما هنوز خانه هایی وجود دارند که به این متکی هستند.

با این حال، در اینجا موارد دیگری برای اضافه کردن به لیست شما وجود دارد. به راهنمای سریع ما در مورد بسیاری از انواع لامپ هایی که استفاده شده است نگاهی بیندازید.

رکاربردترین نوع لامپ، لامپ برقی است. اینها با یک لامپ و یک نگهدارنده متصل و گاهی اوقات سایه های فانتزی ارائه می شوند. آنها برای مدت طولانی دوام می آورند و برق از فیلامنت عبور می کند. انواع مختلفی از لامپ های الکتریکی موجود است.

این شامل یک محفظه شیشه ای است که حاوی تنگستن، یک رشته است. جریان الکتریکی از این رشته عبور می کند و دمای تولید را گرم می کند و به نوبه خود نور تولید می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.