لباس فرم مدرسه که هنگام تقلب بچه ها آلارم می دهد

در طول 20 سال گذشته لباس فرم مدارس به تجارت بزرگ تبدیل شده است. وب سایت آماری مغز (2017) محاسبه می کند که 23 درصد از مدارس دولتی و خصوصی سیاست یکسانی دارند.

این منجر به بیش از 130،000،000 دلار در فروش لباس فرم مدرسه و میانگین هزینه 249 دلار برای هر دانش آموز می شود.

یونیفرم های مورد استفاده در مدارس از رسمی تا غیر رسمی را شامل می شود. معدود مدارسی که آنها را تمرین می‌کردند، آنچه را که معمولاً به عنوان مدارس خصوصی یا محلی فکر می‌کردند انتخاب کردند.

شلوارهای زیبا و پیراهن‌های سفید برای مردان، جامپر و پیراهن‌های سفید برای دختران. با این حال، اکثر مدارس دولتی به چیزی غیررسمی تر و قابل قبول تر برای والدین و دانش آموزان تغییر می کنند.

لباس فرم مدرسه

لباس های خاکی یا جین، پیراهن های بافتنی در رنگ های مختلف. به نظر می رسد دومی ارزان تر است زیرا می توان از آن در خارج از مدرسه نیز استفاده کرد. بسیاری از مدارس که لباس های فرم را اجرا کرده اند، نوعی کمک مالی برای خانواده هایی که قادر به پرداخت هزینه اضافی نیستند، ارائه کرده اند.

بحث در مورد لباس فرم مدرسه در واقع بر اثربخشی آنها استوار است. اطلاعات حکایتی از مدیران مدارسی که سیاست های منسجمی را اجرا کرده اند به تأثیر مثبت آنها بر دانشگاهیان و مدارس اشاره دارد. لطفا توجه داشته باشید که تمام موارد زیر مربوط به دوره راهنمایی هستند.

در لانگ بیچ (1995)، مقامات کاهش 36 درصدی را در جرایم کلی مدرسه در سال پس از اجرای برنامه گزینه محرومیت از حمایت از کودکان دریافتند. 

یک نظرسنجی اخیر در سال 2012 نشان داد که یک سال پس از اجرای سیاست های یکنواختی در مدارس راهنمایی در نوادا، داده های پلیس مدارس کاهش 63 درصدی را در گزارش های سوابق پلیس نشان می دهد.

 در سیاتل، واشنگتن، یک سیاست انصراف الزامی است، که باعث کاهش فرار از مدرسه و تاخیر می شود. آنها همچنین هیچ مورد دزدی را گزارش نکردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.