مراحل تولید پارچه حریر

این نوع  را به صورت یک تکه در آب داغ باز می کنند تا چسب  نرم شود (سریسین که کاترپیلار برای چسباندن پیله به هم استفاده می کرد). بافندگان به این کار قلاب‌گشایی می‌گویند، بسته به ضخامت نخ مورد نظر، 10-4 نخ حریر را با هم ترکیب کرده، روی قرقره‌ها پیچیده و خشک می‌کنند. نخ بافندگی تا 1500 متر را می توان از این طریق تولید کرد.

برای اینکه حریر را از شر سریسین که حامل رنگ زرد و سایر رنگ ها نیز هست پاک کنند، آن را در آب صابون می جوشانند و اکنون سفید خالص به نظر می رسد. به این فرآیند لایه برداری یا صمغ زدایی می گویند. جوشاندن نخ های حریر آن ها را نازک تر، انعطاف پذیرتر و براق تر می کند.

مشخصات، قیمت و خرید پارچه لباس مدل کرپ حریر طرح گلدار | دیجی‌کالا

از 1 کیلوگرم پیله در مجموع 250 گرم نخ  به دست می آید. برای یک لباس با وزن 400 گرم به حدود 3000 حیوان نیاز دارید.

نخ های تاب دار خیاطی نیز از این ماده ساخته می شود. پردازش بیشتر این کیفیت تا حدی پایین‌تر به صورت مکانیکی در چین انجام می‌شود.

ابتدا و انتهای پیله را نمی توان جدا کرد و برای تولید شاپه – حریر با نخ های نابرابر استفاده می شود.

اکنون چندین نخ به هم پیچیده شده است. نخ های پود و تار از طریق پیچش های مختلف ایجاد می شوند.
نخ‌های بلند و حلقه‌دار با چرخاندن به نخ تبدیل می‌شوند، که از آن نخ  بافته شده با قیطاندن یا پیچاندن چند رشته – بسته به ضخامت نخ مورد نظر، ایجاد می‌شود.

اکنون می توان نخ را به صورت روسری به عرض 90 یا 110 سانتی متر بافته و سپس رنگ کرد. در بین تمام الیاف، پارچه مازراتی لباس مجلسی حریر ساده ترین و زیباترین رنگ برای رنگ است. پس از رنگرزی، همچنان باید خشک شود.

فروشنده بهترین پارچه حریر براق مانتویی - طلاپود

پارچه مازراتی

خشک کردن در آفتاب رنگ های استفاده شده در کیسه خواب های  ما منحصراً از یک شرکت دارای گواهی SGS در تایلند تهیه شده است. ما به این واقعیت اهمیت زیادی می دهیم که رنگ ها عاری از رنگ های ممنوعه (بدون AZO) باشند. رنگی که مورد نیاز نیست در مخازن جمع آوری مخصوص نگهداری می شود و دوباره مورد استفاده قرار می گیرد.

حتی امروزه نیز استخراج تا حد زیادی کار دستی و نسبتاً پر زحمت است. بنابراین، اغلب ارزان نیست.

در هانوی، دوست و شریک تجاری ما آقای خان، را طبق مشخصات ما به صورت کیسه خواب تولید می کند.البته کنترل کیفیت اولیه در محل در هانوی انجام می شود.

کیسه خواب های حریر و پارچه خنک مانتویی معمولا از ویتنام به سوئیس توسط فدکس حمل می شود. اگرچه این روش حمل و نقل نسبتاً گران است، اما زمان تحویل را چند هفته کوتاه می کند و مهمتر از همه، بسیار قابل اعتماد است.

کیفیت و ایمنی برای ما مهم است و ما مسئولیت خود را در قبال مشتریان خود با محصول خود جدی می گیریم. از تابستان 2008، نمونه‌های تصادفی از هر تحویل گرفته شده است. ما این نمونه ها را برای  (رنگ های ممنوعه) توسط یک موسسه آزمایش مستقل در سوئیس مطابق با استانداردهای سوئیس و اتحادیه اروپا آزمایش کرده ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.