میوه خرما بر پارامترهای زایمان

بارداری و زایمان سالم مطالعه ای که توسط محققان دانشگاه علم و صنعت انجام شد، نشان داد که چگونه میوه خرما بر پارامترهای زایمان و نتایج زایمان تأثیر می گذارد.

پس از مطالعه 69 زن به مدت یک سال و یک ماه، محققان دریافتند که “مصرف میوه خرما در 4 هفته گذشته قبل از زایمان به طور قابل توجهی نیاز به القاء و افزایش زایمان را کاهش داده و باعث مطلوب تر، شیره خرمای سنتی اما غیر قابل توجه تر شدن  نتیجه تحویل نتایج یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده را تضمین می کند.

تقویت کننده انرژی: یک وعده خرمای پرقدرت حاوی 31 گرم کربوهیدرات است که آنها را به یک نیروگاه انرژی تبدیل می کند.

کربوهیدرات ها شامل 3 گرم فیبر غذایی و 29 گرم قندهای طبیعی مانند فروکتوز، شیره خرما پاستوریزه گلوکز و ساکارز برای تامین انرژی سریع هستند و به راحتی توسط بدن استفاده می شوند. خرما زاهدی خشک شده خرما یک میان وعده عالی برای افزایش انرژی است (Family Nutrition Online).

سلامت سیستم عصبی: ویتامین های موجود در خرما آن را به یک تقویت کننده ایده آل برای سلامت و عملکرد سیستم عصبی تبدیل می کند. پتاسیم یکی از مواد اولیه در خرما مضافتی بم ارتقای یک سیستم عصبی سالم و پاسخگو است و همچنین سرعت و هوشیاری فعالیت مغز را بهبود می بخشد.

برخی از مطالعات، مانند مطالعه‌ای که در JAMA Internal Medicine یافت شد، نشان داد که سطح کافی ویتامین B6 با بهبود عملکرد مغز و نمرات تست بهتر مرتبط است.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
  1. داشتن یک زندگی شاد تنها با دانستن یک نکته مهم که از آن غافلیم
  2. ماجرای عجیب عروس فراری که بعد از 8 ماه به خانه داماد بازگشت
  3. اطلاع از شرایط وخیم آموزش دهنده تمساح در باغ وحش!!
  4. انجام تمامی پروژه های دانشگاه در کمترین زمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.