نقاشی با سیم ظرفشویی ریوا تصویر پادشاه روم را ترسیم کرد

اگر تا به حال فکر کرده اید که یک محصول سازگار با محیط زیست ممکن است به اندازه نسخه معمولی آن موثر نباشد.

این سیم ظرفشویی آشپزخانه از کالاهای عمومی بلافاصله نظر شما را تغییر خواهد داد. این شامل سلولز گیاهی و یک اسکرابر مشتق شده از گردو است.

ما به طور جدی از اینکه این مواد پس از یک هفته شستن شدید دست ها چقدر خوب باقی می مانند، تحت تاثیر قرار گرفتیم.

به محض مرطوب شدن، این سیم ظرفشویی ریوا انعطاف پذیر می شود و کار با آن آسان می شود و در عین حال اصلا شل نمی شود.

سمت تمیز کردن آن خش دار و درشت نیست در واقع کمی مبهم به نظر می رسد. با این حال، برای از بین بردن مواد پخته شده از ظروف آشپزی شما بسیار خوب عمل می کند.

سیم ظرفشویی

اگر کارتان با مارک‌های سیم ظرفشویی سنتی تمام شده است و می‌خواهید مصرف پلاستیک خود را محدود کنید، این سیم ظرفشویی کالاهای عمومی به اندازه بهترین انتخاب کلی ما از Scotch-Brite موثر است.

تنها شکار؟ کالاهای عمومی یک نام تجاری مبتنی بر اشتراک است که عضویت آن 79 دلار در سال است. به همین دلیل است که چنین محصول با کیفیتی مانند این سیم ظرفشویی بسیار مقرون به صرفه است. 

می توانید یک بار هر چیزی را از سایت خریداری کنید و به طور خودکار برای یک دوره آزمایشی رایگان 2 هفته ای ثبت نام خواهید کرد.

 پس از آن، به هر چیز دیگری که آنها به عنوان بخشی از عضویت پرداختی حمل می کنند، دسترسی خواهید داشت. اگر علاقه ای به انجام چنین تعهدی ندارید، این تنها یک اشکال است.

سیم ظرفشویی نیازی به معرفی ندارد. یک داستان موفقیت آمیز مشهور تانک کوسه ، این محصول نسخه دو طرفه اسفنج اصلی Scrub Daddy است. 

این شامل بخش‌های مساوی FlexTexture تغییر بافت با ResoFoam می‌باشد و هنگامی که مقداری صابون ظرف را می‌پاشید، مانند یک رویا کف می‌کند. 

این اسفنج بهتر از هر اسفنج دیگری روی صابون می ماند و همچنین به سرعت خشک می شود و احتمال رشد باکتری ها را کاهش می دهد.

سردبیر ما Cat Bowen نیز کاملاً به این اسفنج‌ها وسواس دارد و می‌گوید: «من از آنها در هر جایی که نیاز به اسفنج در خانه‌ام داشته باشم استفاده می‌کنم.

 من از آنها با آب سرد استفاده می کنم تا آشغال ها را از کف قابلمه ها و ورقه های شیرینی پاک کنم، من از آنها با آب گرم برای تمیز کردن ظروف و کاسه ها استفاده می کنم.

من از آنها در حمام خود به هر شکلی استفاده می‌کنم  و دو بچه و سه حیوان خانگی دارم، بنابراین به شما اجازه می‌دهم از تخیل خود برای آنها استفاده کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.