پارچه حریر ساده ضخیم خوشگل

پارچه حریر در انواع مختلف ساده و طرح دار تولید می شود. افراد با سلیقه های مختلف می توانند نسبت به خرید انواع گوناگون پارچه حریر از طریق اینترنتی و به شکل مستقیم اقدام نمایند. پارچه حریر ساده ضخیم برای دوخت شومیز و شال، مانتو، لباس های مجلسی به کار برده می شود. برخی از نمونه های دیگر پارچه حریر شیشه ای برای دوخت پرده مناسب می باشند. استفاده از این پرده ها در دکور منزل شما تاثیر بسزایی دارد و جلوه و نمای آن را بسیار زیبا می نماید. خرید انواع مختلف پارچه حریر در طرح و رنگ های مختلف از طریق اینترنتی و به صورت بی واسطه برای خریداران امکان پذیر می باشد. نوع ضخیم پارچه حریر نسبت به نوع نازک آن از قیمت بالاتری برخوردار می باشد و این امر به دلیل کیفیت بیشتر آن است.

پارچه حریر ساده ضخیم خوشگل

خرید پارچه حریر

خرید پارچه حریر

پارچه حریر یک نمونه از پارچه های پر کاربرد می باشد که انواع مختلفی را نیز در بر می گیرد. خرید پارچه حریر از طریق اینترنتی و به صورت مستقیم برای خریداران امکان پذیر می باشد. در خرید از طریق این روش نیازی به حضور مشتریان به مراکز توزیع و فروش این محصول نمی باشد. پارچه های حریر شامل انواع پارچه حریر ژرژت، پارچه حریر کریستال، پارچه حریر کرپ، پارچه حریر کریشه، پارچه حریر ژاکارد، پارچه حریر ساتن، پارچه حریر نخ، پارچه حریر لمه، پارچه حریر پرده ای، پارچه حریر ارگانزا، پارچه حریر سیلک و پارچه حریر پلیسه می شود. اتو کشی پارچه های حریر هر کدام دارای خصوصیات منحصر به فرد خود هستند. پارچه حریر ژرژت برای دوخت شال و روسری مناسب است.

زیرا این نوع پارچه نازک بوده و زبری خاصی را نیز به خود اختصاص داده است. پارچه حریر کریستال دارای ریزش مناسب جهت دوخت چادر می باشد. این نوع پارچه لطافت خوبی دارد و علاوه بر آن از ضخامت مناسبی نیز برخوردار می باشد. پارچه ترمه کرپ زبر و ضخیم است و با توجه به ایست خوبی که دارد در دوخت لباس های مجلسی به کار برده می شود. پارچه حریر کریشه مناسب استفاده برای دوخت شال و روسری می باشد. ضخامت و نرمی خوبی را نیز دارا است. نوع دیگر پارچه حریر ژاکارد است که بافت خاص خود را دارا بوده و از این پارچه برای دوخت مانتو بهره گیری می شود. ضخامت این پارچه از حریر ساده بیشتر است.

پارچه نخی نمونه خنک و سردی از انواع حریر می باشد که برای دوخت انواع لباس، روسری، شال و شومیز در فصول سرد مناسب می باشد. این نوع حریر با توجه به استفاده از الیاف طبیعی در تولید آن برای افرادی که پوست حساس دارند مناسب استفاده می باشد. پارچه حریر لمه یکی از نمونه های زیبا پارچه حریر است که به دلیل جنس درخشان و براقی که دارد برای دوخت لباس مجلسی مناسب است.

پرده محیط های مختلف از جمله پذیرایی و اتاق ها می تواند از این نوع پارچه حریر باشد. پارچه حریر ارگانزا دارای طرح های زیبا و چاپ شده بر روی پارچه می باشد از این مدل پارچه برای دوخت مانتو استفاده می شود. در برخی از نمونه های لباس عروس نیز از پارچه حریر ارگانزا بهره گیری نموده اند. پارچه حریر سیلک دارای طرح های ساده و همچنین طرح دار می باشد. میزان ضخامت این پارچه نسبت به نوع ساتن کمتر است. پارچه حریر پلیسه نمونه ی زیبایی از پارچه حریر است که در رنگ گوناگون تولید شده و از آن برای دوخت دامن با پلیسه های زیبا استفاده می شود.

پارچه حریر تهران

پارچه حریر تهران

خرید و قیمت پارچه تریکو تهران در انواع طرح و رنگ زیبا و جذاب بدون مراجعه حضوری به مراکز فروش برای خریداران امکان پذیر می باشد. مراکز فروش اینترنتی پارچه حریر تهران انواع گوناگونی از پارچه ها را به صورت عمده به فروش می رساند. تنوع بالا در رنگ و همچنین طرح در فروش آنلاین پارچه حریر تهران سبب شده است تا خریداران بتوانند نیاز خود به این محصول را به صورت کلی رفع نمایند.

پارچه حریر در طرح های مختلف از جمله کرپ، کریشه، ژرژت، پرده ای، ساده، طرح دار، ژاکارد، پلیسه و لمه تولید می شود. پارچه های حریر توسط برند های مختلف تولید می شوند. فروش انواع طرح های پارچه حریر از طریق اینترنتی با درج قیمت و بیان خصوصیات و کاربرد های استفاده از این پارچه صورت می گیرد. درج قیمت توسط نمایندگی ها و مراکز فروش امر خرید را برای مشتریان آسان نموده است.

پارچه حریر خوشگل

پارچه حریر خوشگل

پارچه حریر خوشگل در مدل نازک و ظریف و همچنین ضخیم تولید می شود. نمونه های ضخیم این پارچه در دوخت لباس عروس و مانتو به کار برده می شود و از جمله ی آن ها می توان به پارچه حریر ژاکارد اشاره نمود. از پارچه حریر اسکاچی زیبای دیگری که برای دوخت شومیز و مانتو مورد استفاده افراد مختلف قرار دارد می توان به پارچه حریر کرپ، گلدار، لمه، پلیسه، ساتن و ارگانزا اشاره نمود. از این پارچه های زیبا با توجه به سلیقه شخصی می توان برای دوخت مانتو، لباس مجلسی، شومیز، دامن و غیره استفاده نمود.

شال و روسری های حریر نیز با استفاده از برخی از نمونه های پارچه حریر زیبا و چشم نواز دوخته می شود. پارچه های حریر ساده و همچنین طرح دار این محصول علاوه بر جلوه ی زیبا برای فصول گرم مناسب می باشد. جنس نازک این محصول را می توان برای شومیز، مانتو و همچنین روسری به کار برد و از خنکی آن جهت کاهش تعریق در تابستان بهره مند شد. اگر پارچه حریر طرح دار می خواهید ژاکارد دارای بافتی زیبا و طرح دار جهت دوخت پوشاک مورد نظر شما می باشد.

پارچه حریر مجلسی

پارچه حریر مجلسی

پارچه حریر مجلسی دارای نمونه های مختلفی می باشد که طرح های ساده و گلدار را به خود اختصاص داده است. پارچه کرپ دارای ظاهری لخت و ایستایی بسیار مناسبی جهت دوخت لباس مجلسی می باشد. پارچه حریر ساتن براق و درخشان می باشد و از آن با توجه به ایستایی خوبی که دارد در دوخت شومیز و لباس مجلسی و همچنین دامن و مانتو بهره گیری شده است. ضخامت آن نسبت به نوع پارچه حریر ساده بیشتر است.

پارچه حریر مجلسی دیگری که علاوه بر زیبایی در دوخت لباس های شیک و جذاب به شما جلوه ی دیگری می بخشد پارچه حریر لمه است. این پارچه ضخامت خوبی دارد و علاوه بر این امر از براقیت بالایی نیز برخوردار می باشد. پارچه حریر لمه گزینه ی مناسبی برای دوخت لباس شب می باشد. پارچه دیگری که برای دوخت لباس مجلسی مورد استفاده قرار می گیرد پارچه حریر پلیسه است که از پلیسه های مرتب تشکیل شده است و استفاده از این نوع پارچه زیبایی خاصی را به ظاهر شما خواهد بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.