کامیون رنو تی رانندگان را قادر می سازد تا مسیرهایی را برنامه ریزی کنند

به گفته TomTom، طرح کامیون رنو تی رانندگان را قادر می سازد تا مسیرهایی را برنامه ریزی کنند که ابعاد وسیله نقلیه، نیاز سوخت، حداکثر سرعت مورد نظر و محموله (مانند کالاهای خطرناک) را در نظر بگیرد.

رانندگان همچنین می‌توانند چندین بار رها کردن را برنامه‌ریزی کنند و به یک نمای کلی از نقاط مورد علاقه (POI) آینده دسترسی داشته باشند – مانند جایگاه‌های سوخت مناسب برای توقف خودرو و کامیون‌شان. از روبالشتی مردم استفاده زیادی میکنند.

این افزودنی‌های مخصوص کامیون‌ها در ارتباط با ویژگی‌های ناوبری موجود برنامه، از جمله هدایت مسیر، ترافیک زنده و نوار مسیر – یک عکس فوری از مسیر، توقف‌ها، هشدارهای مربوطه و محدودیت‌های پیش رو کار می‌کنند.در بیانیه ای در رابطه با این اعلامیه، پیم اسپاندرمن از TomTom، ناوبری کامیون را به عنوان یک “تغییر بازی” توصیف کرد. سگ نگهبان برای کارخانه جات مناسب است.

ناوبری کامیون در تلفن همراه یک تغییر بازی است. طرح جدید نتیجه رابطه طولانی مدت TomTom با رانندگان حرفه ای است. پس از سال‌ها تجربه با سیستم‌های ناوبری نشسته مخصوص کامیون‌ها، ما بزرگترین نقاط دردسر این صنعت را درک می‌کنیم، بنابراین توانستیم راه‌حلی ایجاد کنیم که شکاف موجود در پیشنهادات ناوبری عمومی موجود در سایر برنامه‌ها را پر کند. قیمت روفرشی کشدار ضدآب از کش های مرغوبی تهیه می شود.

  • منابع:
  1. Check out Renault’s winning Truck design by 18-year-old Euro Truck Simulator fan

  • تبلیغات:
  1. ساده ترین روشی که می توان با آن پولدار شد!!
  2. نانوتکنولوژی با عصر مدرن برای انجام موفقیت‌آمیز پژوهش
  3. چگونه استفاده از فوم خلق و خو را تغییر می دهد؟
  4. جوانه زدن ذرت در سبیل مرد هندی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.