کودکان خردسال پارچه ها را با در نظر گرفتن دما

کودکان خردسال را با توجه به فعالیت ها و دمای محیط اطرافشان بپوشانید. پارچه ها را با در نظر گرفتن دما انتخاب کنید – پنبه برای دماهای گرم و مصنوعی برای پارچه های سرد. عمده فعالیت هایی که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

خواب: یک نوزاد به اندازه یک بزرگسال به لباس یا پوشش نیاز ندارد. لباس مجلسی بافتنی با دستکش روی آستین انتخاب خوبی برای نوزادان است. برای کوچولوهای 6 ماهه یا بزرگتر، لباس خواب با پا انتخاب کنید. اینها به گرم نگه داشتن کودک کمک می کند حتی زمانی که پتوها در طول شب از پا در می آیند. همه لباس های خواب برای کودکان ضد شعله هستند، اما برای حفظ این کیفیت باید به درستی شسته شوند. دستورالعمل های مراقبت را به دقت دنبال کنید.

غذا خوردن: قیچی های گرد کوچک آب دهان و مایعات اضافی را از شیشه شیر یا شیر مادر جذب می کنند. برای نوزادانی که از غذاهای جامد استفاده می کنند، یک سربند بزرگ پلاستیکی یا ترکیبی از پارچه ای که پشت آن پلاستیکی است مفید خواهد بود. وجود جیب در قسمت پایین پیشخوان برای گرفتن غذا مفید خواهد بود و بستن پارچه در گردن باعث راحتی کودک می شود.

بازی کردن – برای بازی در داخل خانه، کت و شلوارهای کششی، ست پیراهن پوشک، و لباس مجلسی برای نوزادان کوچک انتخاب کنید. کودکان نوپا از کتانی، کتانی، تی شرت و غیره لذت خواهند برد. برای بازی در فضای باز، کودکان نوپا برای تابستان به شلوارک، تاپ، و کت و شلوار یا شلوار کوتاه و برای زمستان به کتانی، شلوار کرفس و ژاکت (بازشوی جلو) نیاز دارند.

لباس پوشیدن – بیشتر بزرگسالان دوست دارند کودک خود را “نشان دهند”. آنها معمولاً سعی می کنند به کودک خردسال لباس بپوشانند تا “زیبا” به نظر برسد. لباس ها را برای چنین مواقعی با دقت انتخاب کنید. از توری های خش دار، پارچه های سفت و غیره اجتناب کنید. شلوارهای پلاستیکی فانتزی، ژولیده، کفش های زیبا و کلاه ممکن است برای کودکان کوچک ناراحت کننده باشند. لباس هایی از پارچه نرم انتخاب کنید که شبیه به لباس های روزمره است که کودک از پوشیدن آن لذت می برد. به یاد داشته باشید که لباس پوشیدن رفتار یا عادات کودک را تغییر نمی‌دهد – مطمئن باشید مراقبت از همه لباس‌ها آسان و پوشیدن آن راحت است.

 • منابع:
  1. Appropriate Clothes for Young Children
 • تبلیغات: 
  1. داشتن یک زندگی شاد تنها با دانستن یک نکته مهم که از آن غافلیم
  2. ماجرای عجیب عروس فراری که بعد از 8 ماه به خانه داماد بازگشت
  3. اطلاع از شرایط وخیم آموزش دهنده تمساح در باغ وحش!!
  4. انجام تمامی پروژه های دانشگاه در کمترین زمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.