کودکی با کلاه دوچرخه سواری بچه گانه لوستر درست کرد

یک کودک در هر سنی در هنگام سواری نیاز به محافظت از سر دارد، اما ممکن است گردن یک کودک نوپا به اندازه کافی برای تحمل وزن کلاه ایمنی رشد نکرده باشد.

به این دلیل و دلایل دیگر، هیچ کس در جامعه پیشگیری از آسیب سواری با کودک زیر یک سال را توصیه نمی کند. اگر شک دارید، کودک و کلاه ایمنی را برای مشاوره نزد پزشک اطفال ببرید.

کلاه دوچرخه سواری بچه گانه در هوای گرم نیاز به تهویه دارد، زیرا فوم گرما را در خود نگه می دارد. شکل سرهای کودکان نوپا متفاوت است، بنابراین به تناسب آن دقت کنید.

کلاه ایمنی باید در سطح سر کودک قرار گیرد و با بند بسته شده به طور ایمن قرار گیرد. ما اطلاعات بیشتری در مورد همراه داشتن کودک نوپاتان داریم.

تمام کلاه های ایمنی فروخته شده در ایالات متحده باید استاندارد CPSC کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده را داشته باشند و روی برچسب داخل آن ذکر شود.

کلاه دوچرخه سواری بچه گانه

تناسب با استانداردها تست نشده است، بنابراین باید کلاه ایمنی را روی سر کودک خود امتحان کنید. در خارج از ایالات متحده باید مراقب باشید که به دنبال برچسب استانداردهایی باشید که مانند استاندارد CEN اروپا یا استاندارد AUS در استرالیا آن را تشخیص دهید.

تناسب با هیچ یک از استانداردها آزمایش نمی شود، بنابراین قبل از خرید، کلاه ایمنی را روی سر کودک خود امتحان کنید.

کلاه ایمنی خوبی در بازار وجود دارد. Consumer Reports توصیه هایی برای برند دارد. مواد پلاستیکی تاشو اخیراً ظاهر شده اند و نویدبخش هستند و ادعا می کنند که انرژی در سطح ضربه مغزی را کاهش می دهند.

از آنجایی که عملکرد ضربه اولیه از نظر قانونی مورد نیاز است، می‌توانید بر اساس میزان مناسب بودن کلاه ایمنی برای کودک و اینکه کودک شما کدام یک را دوست دارد، انتخاب کنید.

اگر وقت بگذارید و آن را با دقت روی فرزند خود ببندید، یک کلاه کاسکت تخفیف به همان اندازه محافظ خواهد بود. و البته قیمت!

کودک خود را راهنمایی کنید تا کلاه ایمنی با پوسته صاف به رنگ روشن انتخاب کند. داشتن یک سگک ضد نیشگون خوب است. آن را روی کودک خود قرار دهید، تسمه ها و پدها یا حلقه داخلی یک اندازه را تنظیم کنید و سپس مطمئن شوید که جدا نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.