کیسه زباله سه رول پیلگون پرده از قتل خانوادگی برداشت

مطالعه بازار جدید توسط Ceresana نشان می دهد که کیسه های پلاستیکی به طور فزاینده ای با کیسه های کاغذی جایگزین می شوند.

در عین حال مصرف کیسه های زباله رو به افزایش است زیرا هر روز کمتر از کیسه های حامل به عنوان کیسه زباله استفاده می شود.

برای چهارمین بار، Ceresana کل بازار اروپا را برای کیسه ها، گونی ها و کیسه زباله سه رول پیلگون ساخته شده از فیلم پلی اتیلن، فیلم های پلاستیکی دیگر، نوارهای پلاستیکی بافته شده و کاغذ تجزیه و تحلیل کرده است.

یکی از اهداف اعلام شده اتحادیه اروپا تامین مالی استپلاستیک های زیستی، که باید به کاهش مصرف مواد خام فسیلی و انتشار گازهای گلخانه ای کمک کند. 

اتحادیه اروپا مقررات جدیدی را در مورد پلاستیک های زیستی، زیست تخریب پذیر و کمپوست پذیر برای سال 2022 اعلام کرده است، به عنوان مثال در مورد برچسب گذاری اجباری آنها. 

هدف از این کار پایان دادن به “سرگردانی گسترده مصرف کننده” و اطمینان از اینکه پلاستیک های زیستی به “مزایای زیست محیطی واقعی” منجر می شود. 

تا کنون، بسته بندی های پلاستیکی ساخته شده از مواد خام تجدیدپذیر، مانند نشاسته ذرت یا آب پنیر، لزوماً قابل کمپوست نبوده اند از سوی دیگر، محصولات پلاستیکی مبتنی بر فسیل وجود دارند که زیست تخریب پذیر هستند.

اکثر کشورهای اروپایی موافقند که کیسه های یکبار مصرف که عمدتاً از پلی اتیلن ساخته شده اند، باید ناپدید شوند کیسه های حامل پلاستیکی، ابتدا همه‌گیری کرونا، سپس درگیری‌های سیاسی اوج گیری کیسه‌های سنگین و صنعتی که چندین سال است مشاهده می‌شود، فعلا متوقف شده است.

بحران ها همچنین به رقبای خود ضربه زدند: “ظروف فله متوسط ​​انعطاف پذیر” (FIBC)، یعنی ظروف کالاهای فله انعطاف پذیر ساخته شده از پارچه پلاستیکی پایدار، عمدتا از پلی پروپیلن.

بازار سنگین به ویژه به صنعت ساخت و ساز و تقاضا برای مصالح ساختمانی وابسته است. تحلیلگران Ceresana انتظار دارند که سطح سال 2019 تا سال 2025 دوباره به سطح 2019 نرسد.

انتظار می رود بخش بسته بندی کیسه ای برای مواد غذایی کمی زودتر بهبود یابد. در طول سال های همه گیر 2020 و 2021، مصرف آنها حتی افزایش یافت، به خصوص به دلیل بسته بودن غذا. با این حال، این اثر اکنون دوباره ناپدید می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.